• warszawa sterylizacja zwierząt

    Usługi

    PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA Neurovet

warszawa sterylizacja zwierząt

neurologia

Choroby układu nerwowego są coraz częściej diagnozowane u zwierząt domowych. W naszej przychodni zajmujemy się kompleksową diagnostyką i terapią tych schorzeń. Prowadzimy pacjentów padaczkowych, leczymy choroby zapalne i zwyrodnieniowe układu nerwowego. Wykonujemy szereg badań m. in.: pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego, biopsje nerwów i mięśni, etc. 

neurolog zwierzęcy warszawa

diagnostyka obrazowa

Wykonujemy badania obrazowe takie jak rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, RTG i USG.

warszawa przychodnia weterynaryjna

diagnostyka elektrofizjologiczna

Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce dysponujemy wysokiej klasy sprzętem i bogatym oprogramowaniem do diagnostyki elektrofizjologicznej układu nerwowego. Wykonujemy badania takie jak EEG, EP, SEP, ENG, EMG. W zależności od zapotrzebowania sprawdzamy przewodnictwo konkretnych nerwów, funkcjonowanie mięśni, wywołane potencjały słuchowe, wzrokowe, somatycznego, a także prowadzimy diagnostykę elektroencefalograficzną w przebiegu drgawek.

warszawa sterylizacja zwierząt

Neurochirurgia i ortopedia

Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii kręgosłupa i mózgu, a także szeroko pojętej ortopedii.

neurolog zwierzęcy warszawa

medycyna regeneracyjna

Nowa, dynamicznie rozwijająca się dziedzina weterynarii, która często daje nadzieję w sytuacjach beznadziejnych. Dzięki odpowiednim preparatom możemy stymulować organizm do naprawy i regeneracji uszkodzonych tkanek oraz narządów.

 

warszawa przychodnia weterynaryjna

rehabilitacja

Jest wiele chorób gdzie sama terapia farmakologiczna nie gwarantuje powrotu do zdrowia ani zachowania odpowiedniej formy. Często potrzebne są dodatkowe działania aby przywrócić pacjenta do właściwego funkcjonowania lub opóźnić procesy chorobowe. Z pomocą przychodzą nam czasochłonne ale też bardzo efektywne zabiegi z zakresu fizjoterapii. Stosujemy kinezyterapię, światłoterapię i terapię prądami zmiennymi. 

warszawa weterynarz

dermatologia

Drapanie, łysienie czy wypryski spędzają sen z powiek nie jednemu właścicielowi. Ustalimy przyczynę zmian skórnych i zaordynujemy odpowiednią terapię. 

weterynarz warszawa

interna

Wiedza z zakresu chorób wewnętrznych oraz omówienie wyników badań laboratoryjnych pozwala nam ustalić właściwą przyczynę choroby zwierzęcia. Dzięki temu możemy odpowiednio poprowadzić terapię i zminimalizować jej czas trwania. Diagnozujemy oraz kompleksowo leczymy schorzenia ostrych i przewlekłych chorób, a także choroby odkleszczowe, jak babeszjoza.

neurolog zwierzęcy warszawa

profilaktyka

Jesteśmy z Państwem od pierwszego dnia posiadania czworonoga, kiedy dbamy o odpowiednią stymulację układu immunologicznego (wykonujemy szczepienia profilaktyczne) i zabezpieczamy zwierzęta przeciwko pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym. Wykonujemy okresowe badania diagnostyczne, rozmawiamy o odpowiednim sposobie żywienia, a w razie konieczności zaproponujemy odpowiednią karmę leczniczą.

neurolog zwierzęcy warszawa

położnictwo

Przychodnia weterynaryjna Neurovet świadczy usługi w zakresie rozrodu i położnictwa zwierząt. Zajmujemy się m.in.: antykoncepcją zwierząt, wyznaczaniem momentu krycia, metodą cytologiczną i hormonalną, sztucznymi inseminacjami, diagnostyką i prowadzeniem ciąży, porodami, chirurgią położniczą oraz opieką nad matką i noworodkiem oraz prowadzenie miotu.

sterylizacja zwierząt warszawa

nefrologia

To dział zajmujący się chorobami nerek i układu moczowego. W diagnostyce i leczeniu chorób dolnych i górnych dróg moczowych oferujemy badanie moczu, posiew moczu z antybiogramem, badanie krwi, USG układu moczowego oraz monitorowanie stanu nerek.

neurolog zwierzęcy warszawa

pielęgnacja zwierząt - strzyżenie i kąpiele

W naszej lecznicy weterynaryjnej zajmujemy się pielęgnacją zwierząt. Zabiegi te wykonujemy zawsze bez pośpiechu, sumiennie i dokładnie, co pozwala na zniwelowanie stresu u psa. Używamy kosmetyków, preparatów i sprzętu tylko renomowanych firm. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne takie jak: strzyżenie, trymowanie, rozczesywanie, kąpiele kosmetyczne (nawilżająca, łagodząca świąd, antyseptyczna, przeciwłojotokowa, czy oczyszczająca) oraz lecznicze, przemywanie uszu i oczu, czy obcinanie pazurów.

warszawa przychodnia weterynaryjna

chirurgia miękka

Dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu i wykwalifikowanym lekarzom weterynarii oferujemy pełen zakres usług chirurgii miękkiej.

neurolog zwierzęcy warszawa

badania laboratoryjne

Wykonujemy szereg badań laboratoryjnych: krwi, moczu, płyn z jam ciała, posiewy, etc. Dzięki temu łatwiej dobrać nam odpowiednią terapię. Dokładne informacje uzyskiwane przez badania laboratoryjne umożliwiają nam szybsze, bardziej racjonalne i pewniejsze podejmowanie decyzji.

przychodnia weterynaryjna warszawa

medycyna behawioralna

Strach i fobie wywoływane przez dźwięki, lęk uogólniony, problemy z pozostawianiem psa samego w domu, nadruchliwość, agresja i autoagresja, wielki apetyt, dezorientacja, zaburzenia snu, nadmierna wokalizacja, czyli szczekanie i wycie oraz domaganie się uwagi. Z tymi problemami radzi sobie medycyna behawioralna. Jeżeli Twój czworonóg posiada, któryś z tych problemów zgłoś się do nas na konsultację i popraw życie swoje i swojego pupila! 

Neurovet
ul. Wędkarska 2 C/D1
04-869 Warszawa

pon. - pt.
10:00 - 20:00
sob.
10:00 - 15:00
niedz.
10:00 - 13:00